Saare idapiir, varasem siin päiksekiir!

Kaart

Tornimäe Lasteaed

Tornimäe Lasteaed asub Pöide vallas Tornimäel, valla keskuses. Teeninduspiirkonnaks on Pöide valla territoorium, kuid vabade kohtade olemasolul võetakse lasteaeda lapsi ka teistest omavalitsustest.

Alates 2013 on lasteaias kolm rühma : sõimerühm LOTTE 1,5 kuni 3aastastele lastele; lasteaiarühm SIPSIKUD 3 kuni 6 aastastele lastele ja lasteaiarühm PÄIKESEJÄNKUD 6 kuni 7 aastastele lastele.
Lapsi on lasteaia nimekirjas 39.
Töötajaid - 10.
Lasteaia direktor - Lea Peet.

Lasteaia kontaktandmed: 45 94 472; 53 486 708,
lea.peet@mail.ee või tornimaelasteaed@gmail.com

Lasteaed avati esmakordselt 1965. aastal Uuemõisa mõisahoones.
Alates 1998. aastast asub lasteaed Tornimäe kooli kõrval renoveeritud puitmajas.
Aastal 2000 valmis ka maja teine korrus. Alumisel korrusel asuvad sõimerühma ruumid, liitrühma söögituba, mida kasutatakse ka tegevuste läbiviimiseks. Veel on siin köök ja abiruumid ning kabinetid direktorile, majandusjuhatajale.
Teisel korrusel asuvad liitrühma mängu- ja magamisruum, mis on eraldatud üksteisest lükandseinaga. Sama ruumi kasutame ka pidude ja liikumistegevuste läbiviimiseks.
Liikumistegevusi viiakse läbi ka kooli staadionil ja võimlas. Vanema rühma ruum asub koolimaja ühes klassiruumis, kuid õues mängimine ja söögikorrad toimuvad lasteaias.

Toetame meie lasteaia valinud perekondi laste kasvatus- ja õppeprotsessis.

 


Mänguväljak

 

 

Lasteaeda ümbritseb avar õueala, mis on piiratud aiaga ja kus kasvab palju puid. Õuealal on palju mänguvahendeid ja ja pärast lasteaia lahtiolekuaega on õu mängukohaks ka ümbruskonna lastele. Lastel on seega hea võimalus viibida palju värskes õhus.

Kohaliku omaalgatuse programm toetas 2015 aasta kevadvoorus avaliku mänguväljaku rekonstrueerimist 1839,23 euroga.
Toetuse abil parandati mänguväljakut piiravat aeda, mängupaviljoni ning püstitati lastele mängumaja.

Pöide vallavalitsus © 2018